Login
Najděte mi nová kola

Přihlásit se k odběru

Přihlaste se k odběru novinek a neuniknou vám žádné nové modely.


Parametry u alu kol pro Daewoo Motors RACER

Vezměme si například kolo . je název firmy , která alu disk vyrábí, je konkrétní model disků od výrobce . Z parametrů první číslo označuje šířku ráfku v palcích, písmeno označuje tvar profilu ráfku ( najčastejší je x = hluboký prolis ) a druhé číslo označuje průměr ráfku kola v palcích, tedy faktickou velikost kola. Další údaj se týká děr na šrouby. Prvmí číslo označuje počet děr v disku, druhé číslo průměr roztečové kružnice děr. Následujícím údajem je . ET označuje, že nasledující číslo se týka zálisu, číslo za tím vyjadřuje přesný zális v milimetrech.

Tyto údaje jsou velmi důležité, protože ovlivňují, zda kola na vozidlo Racer vůbec bude možné konstrukčně nasadit. Jaký rozměr pneumatik pro vaše nová kola pro Daewoo Motors RACER zjistíte na Pneuteka.cz. Třeba je však dbát také na předepsané rozměry kol od výrobce vozidla (Daewoo Motors), případně si nechat kola zapsat do technického průkazu vozidla. Všechny alu kola uvedené na tomto portálu pro Daewoo Motors RACER lze do TP zapsat.

jaký rozměr alu kol pro Daewoo Motors RACER vybrat?

Z našeho konfigurátoru můžete vybrat jakékoliv disky a budou pasovat. U rozměrů, které nejsou uvedené ve velkém TP vašeho vozidla je nuné je tam nechat zapsat na základě typového listu, který si vyžádáte u prodejce vozidla. Je tedy možné koupit i kola, které v TP nemáte. Rozměry kol v TP najdete zde: Pozn: V TP nenajdete rozteč děr - ta je u jednotlivých modelů Racer vždy stejná a najdete ji u každého kola na tomto webu.

Alu kola Daewoo Motors RACER

Jen kola homologovaná pro provoz v ČR na voze Daewoo Motors RACER .

1. Vyberte váš model vozidla Daewoo Motors RACER

2. Vyberte požadovaný rozměr kol