Login
Najděte mi nová kola

Přihlásit se k odběru

Přihlaste se k odběru novinek a neuniknou vám žádné nové modely.


Parametry u alu kol pro Fiat FREEMONT

Vezměme si například kolo Dezent TE . Dezent je název firmy , která alu disk vyrábí, TE je konkrétní model disků od výrobce Dezent. Z parametrů 7,5x17 první číslo označuje šířku ráfku v palcích, písmeno označuje tvar profilu ráfku ( najčastejší je x = hluboký prolis ) a druhé číslo označuje průměr ráfku kola v palcích, tedy faktickou velikost kola. Další údaj 5x127 se týká děr na šrouby. Prvmí číslo označuje počet děr v disku, druhé číslo průměr roztečové kružnice děr. Následujícím údajem je ET40. ET označuje, že nasledující číslo se týka zálisu, číslo za tím vyjadřuje přesný zális v milimetrech.

Tyto údaje jsou velmi důležité, protože ovlivňují, zda kola na vozidlo Freemont vůbec bude možné konstrukčně nasadit. Jaký rozměr pneumatik pro vaše nová kola pro Fiat FREEMONT zjistíte na Pneuteka.cz. Třeba je však dbát také na předepsané rozměry kol od výrobce vozidla (Fiat), případně si nechat kola zapsat do technického průkazu vozidla. Všechny alu kola uvedené na tomto portálu pro Fiat FREEMONT lze do TP zapsat.

jaký rozměr alu kol pro Fiat FREEMONT vybrat?

Z našeho konfigurátoru můžete vybrat jakékoliv disky a budou pasovat. U rozměrů, které nejsou uvedené ve velkém TP vašeho vozidla je nuné je tam nechat zapsat na základě typového listu, který si vyžádáte u prodejce vozidla. Je tedy možné koupit i kola, které v TP nemáte. Rozměry kol v TP najdete zde: Pozn: V TP nenajdete rozteč děr - ta je u jednotlivých modelů Freemont vždy stejná a najdete ji u každého kola na tomto webu.

Alu kola Fiat FREEMONT

Jen kola homologovaná pro provoz v ČR na voze Fiat FREEMONT .

1. Vyberte váš model vozidla Fiat FREEMONT

2. Vyberte požadovaný rozměr kol

300x300 3314Kč

Dezent TE

  • 7,5x17
  • ·
  • 5x127
  • ·
  • ET40