Login
Najděte mi nová kola

Přihlásit se k odběru

Přihlaste se k odběru novinek a neuniknou vám žádné nové modely.


Parametry u alu kol pro Suzuki GRAND VITARA XL7

Vezměme si například kolo Dotz Hammada . Dotz je název firmy , která alu disk vyrábí, Hammada je konkrétní model disků od výrobce Dotz. Z parametrů 8x17 první číslo označuje šířku ráfku v palcích, písmeno označuje tvar profilu ráfku ( najčastejší je x = hluboký prolis ) a druhé číslo označuje průměr ráfku kola v palcích, tedy faktickou velikost kola. Další údaj se týká děr na šrouby. Prvmí číslo označuje počet děr v disku, druhé číslo průměr roztečové kružnice děr. Následujícím údajem je . ET označuje, že nasledující číslo se týka zálisu, číslo za tím vyjadřuje přesný zális v milimetrech.

Tyto údaje jsou velmi dôležité, protože ovlyvňují, zda kola na vozidlo Grand-vitara-xl7 vůbec bude možné konstrukčně nasadit. Třeba je však dbát také na předepsané rozměry kol od výrobce vozidla (Suzuki), případně si nechat kola zapsat do technického průkazu vozidla. Všechny alu kola uvedené na tomto portálu pro Suzuki GRAND VITARA XL7 lze do TP zapsat.

jaký rozměr alu kol pro Suzuki GRAND VITARA XL7 vybrat?

Z našeho konfigurátoru můžete vybrat jakékoliv disky a budou pasovat. U rozměrů, které nejsou uvedené ve velkém TP vašeho vozidla je nuné je tam nechat zapsat na základě typového listu, který si vyžádáte u prodejce vozidla. Je tedy možné koupit i kola, které v TP nemáte. Rozměry kol v TP najdete zde: Pozn: V TP nenajdete rozteč děr - ta je u jednotlivých modelů Grand-vitara-xl7 vždy stejná a najdete ji u každého kola na tomto webu.

Alu kola Suzuki GRAND VITARA XL7

Jen kola homologovaná pro provoz v ČR na voze Suzuki GRAND VITARA XL7 .

1. Vyberte váš model vozidla Suzuki GRAND VITARA XL7

2. Vyberte požadovaný rozměr kol