Login
Najděte mi nová kola

Přihlásit se k odběru

Přihlaste se k odběru novinek a neuniknou vám žádné nové modely.


Parametry u alu kol pro Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van

Vezměme si například kolo AEZ Quadro . AEZ je název firmy , která alu disk vyrábí, Quadro je konkrétní model disků od výrobce AEZ. Z parametrů 6,5x16 první číslo označuje šířku ráfku v palcích, písmeno označuje tvar profilu ráfku ( najčastejší je x = hluboký prolis ) a druhé číslo označuje průměr ráfku kola v palcích, tedy faktickou velikost kola. Další údaj 6x130 se týká děr na šrouby. Prvmí číslo označuje počet děr v disku, druhé číslo průměr roztečové kružnice děr. Následujícím údajem je ET60. ET označuje, že nasledující číslo se týka zálisu, číslo za tím vyjadřuje přesný zális v milimetrech.

Tyto údaje jsou velmi dôležité, protože ovlyvňují, zda kola na vozidlo Crafter-crafter-van vůbec bude možné konstrukčně nasadit. Třeba je však dbát také na předepsané rozměry kol od výrobce vozidla (Volkswagen), případně si nechat kola zapsat do technického průkazu vozidla. Všechny alu kola uvedené na tomto portálu pro Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van lze do TP zapsat.

jaký rozměr alu kol pro Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van vybrat?

Z našeho konfigurátoru můžete vybrat jakékoliv disky a budou pasovat. U rozměrů, které nejsou uvedené ve velkém TP vašeho vozidla je nuné je tam nechat zapsat na základě typového listu, který si vyžádáte u prodejce vozidla. Je tedy možné koupit i kola, které v TP nemáte. Rozměry kol v TP najdete zde: Pozn: V TP nenajdete rozteč děr - ta je u jednotlivých modelů Crafter-crafter-van vždy stejná a najdete ji u každého kola na tomto webu.

Alu kola Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van

Jen kola homologovaná pro provoz v ČR na voze Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van .

1. Vyberte váš model vozidla Volkswagen CRAFTER/CRAFTER Van

2. Vyberte požadovaný rozměr kol

300x300 3503Kč

AEZ Quadro

  • 6,5x16
  • ·
  • 6x130
  • ·
  • ET60